Sáblíková v Salt Lake City zlepšila vlastní světový rekord na 5000 metrů -  Sport.cz
Sáblíková v Salt Lake City zlepšila vlastní světový rekord na 5000 metrů - Sport.cz

Sáblíková zajela světový rekord. Pak jí ho i se zlatem vyfoukla Ruska -  Deník.cz
Sáblíková zajela světový rekord. Pak jí ho i se zlatem vyfoukla Ruska - Deník.cz

Parádní boj s bronzovým koncem. Tak Sáblíková slavila medaili už na  čtvrtých hrách - Aktuálně.cz
Parádní boj s bronzovým koncem. Tak Sáblíková slavila medaili už na čtvrtých hrách - Aktuálně.cz

Sablikova Stock Photos, Royalty Free Sablikova Images | Depositphotos

Martina Sáblíková program 2023 ▶️ Kdy a v kolik jede Sáblíková

Sáblíková v Tomaszówě vyhrála závod divize B na 1500 m, celkově má osmý čas  - iDNES.cz
Sáblíková v Tomaszówě vyhrála závod divize B na 1500 m, celkově má osmý čas - iDNES.cz

Sáblíkovou nezastavil ani poraněný kotník. V závodu na 5000 metrů dojela  pátá - iDNES.cz
Sáblíkovou nezastavil ani poraněný kotník. V závodu na 5000 metrů dojela pátá - iDNES.cz

Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 5000 metrů muži –  Wikipedie
Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2006 – 5000 metrů muži – Wikipedie

Sáblíková v Polsku vyhrála na 1500 m divizi B, zajela celkově osmý čas |  ČeskéNoviny.cz
Sáblíková v Polsku vyhrála na 1500 m divizi B, zajela celkově osmý čas | ČeskéNoviny.cz

Skvělá Sáblíková už zase vyhrává! Ovládla první závod po zranění | iSport.cz

Sáblíková je ve formě, vyhrála další závod na 5000m | iSport.cz

Sáblíková vybojovala pro Česko další olympijskou medaili, na trati 5000  metrů dojela bronzová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková vybojovala pro Česko další olympijskou medaili, na trati 5000 metrů dojela bronzová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Olympijský rekord i triumf. Rychlobruslař van der Poel ovládl závod na 5  000 metrů | TN.cz
Olympijský rekord i triumf. Rychlobruslař van der Poel ovládl závod na 5 000 metrů | TN.cz

Ženy - 5 000 m (Zimní olympijské hry - Rychlobruslení) | Onlajny.com

Světový pohár v rychlobruslení 2022/23: výsledky ❄️ | BetArena.cz

MS v rychlobruslení 2016, 5000 m: Martina Sáblíková - Aktuálně.cz

Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však  Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Závod mužů na 5000 m - Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2023 Norsko |  Česká televize
Závod mužů na 5000 m - Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2023 Norsko | Česká televize

Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala –  ČT sport – Česká televize
Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala – ČT sport – Česká televize

Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska -  Sport.cz
Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska - Sport.cz